Big Bamboo Slot Oyununda En Önemli Ayrıntılar Nelerdir

Push Gaming firmasının yeni ve eğlenceli oyunlarından olan Big Bamboo Slot oyunu son günlerin en çok konusulan oyunlarının başında gelmektedir. Heyecan verici bu slot oyunu 2022 yılının Mart ayında yayınlanmıştır.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
10000 TL %300
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

Oyuncuları Asya Krallığına götürecek bir görsel şölen sunan Big Bamboo oyununu oynamak çok kolaydır. 5×6’lık bir ızgaraya sahip olan oyunda wild sembolü, bambu gizem sembolü ve 50 ödeme çizgisi bulunan oyunda wild ve altın bambu semboller başka bir sembole dönüşebilir. Gizemli bambu sembolü altın bambu sembolüne dönüştüğü zaman birçok avantaj sunan collecter yani toplayıcı sembolü kazanılmaktadır. Büyük heyecan yaşayacağınız bu Slot oyunu için hemen bir slot sitesi üzerine üye olmalısınız.

Big Bamboo Slottaki Semboller

Sizlere Big Bamboo Slot’un sembolleri hakkinda bilgiler vermek istiyoruz. Bu sayede oyunu daha kolay ve bilerek oynayabilirsiniz. 40 super hot slot oyunundan biraz farklıdır. Big Bamboo Slot oyununda yer alan semboller ve anlamları şu şekilde sıralanabilir:

Siteye Kaydol
  • Wild: Özel karakterler dışındaki sembollerin yerine geçebilir.
  • Gizemli Bambu: Bu sembol herhangi bir yerde ortaya çıkabilir. Ayrıca kazanç kombinasyonu sağlamak için diğer sembollere dönüşebilir. Bu nedenle gizemli bambu adını almıştır.
  • Altın Bambu: Dönüş esnasında tekiklenebilen bir bonus sembolüdür.

Big Bamboo oyununda sembollerin her birinin ayrı bir anlamı bulunmaktadır. Altın Bambu sembolünde anında ödül özelliği kapsamında kazancın 5000 katına kadar ödül verilmektedir. Oyuna başlamadan önce bu sembollerin anlamlarını çok iyi öğrenmeniz tavsiye edilmektedir. Slot oyunları çeşitleri neler öğrenin.

big bamboo slot bonusu
big bamboo slot bonusu

Big Bamboo Slot Artıları

Slot severler için BigBamboo Slot artıları önem teşkil etmektedir. Her oyunun artıları olduğu gibi eksileri de bulunmaktadır. Büyük kazançlar sağlayan Big Bamboo oyununun da hem artıları ben de eksikleri vardır. Şimdi sizlere bu konulardan bahsedeceğiz. Big Bamboo oyunu artıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Uzatılabilen ücretsiz döndürürler vardır.
  • Ekstra çarpan mevcuttur.
  • Çoğu yerde gizemli bambu sembolleri vardır.
  • Bonus satın alma özelliğine sahiptir.
  • Maksimum 50.000 çarpana sahiptir.

Big Bamboo eksileri şu şekilde sıralanabilir:

Siteye Kaydol
  • Daha yüksek oynaklık
  • Ayarlanabilir RTP aralıkları

Big Bamboo Slot Siteleri

Türkiye’de Big Bamboo Slotlarının siteleri çoğunluktadır. Bir-çok kişi tarafından yoğun ilgi gören Big Bamboo’nun Slot oyununa her slot sitesinde rastlamak mümkündür. Bu siteler arasından secim yaparken sitenin güvenilir olmasına dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir.

Güvenilir siteler ise lisansı olan sitelerdir. Lisanslı sitelerde oyunlar ve işlemler denetlendiği için oyuncuların aleyhine bir işleme asla izin verilmez. Bu sitelerde daima üyelerin hakları korunur. Sizlerde bir slot sitesine üye olurken sitenin lisansına mutlaka bakmalısınız. Lisans bilgilerini kodu ile paylaşan sitelerin gerekirse lisans kodunu sorgulatabilirsiniz. Bu sayede sitenin lisansının doğruluğundan emin olursunuz. Sayısı sürekli artan Big Bamboo Slot siteleri arasından yüksek oranlı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunan siteyi tercih ederek üyeliğinizi bu siteye yapabilirsiniz. Güvenilir Big Bamboo sitelerinde paranız da güvendedir.